ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

TLAČIVÁ NA PRIHLÁSENIE DO KURZU

Najdôležitejšie tlačivo, ktoré potrebujete mať potvrdené lekárom, je ” Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia “. Pozor – lekári toto tlačivo nemajú! Je formátu A4, tlačené obojstranne. Na titulnej strane je žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia a miesto na súhlas zákonného zástupcu (len pri maloletých žiadateľoch). Na druhej strane je potvrdenie o výsledku lekárskej prehliadky a vyhlásenia potrebné v deň skúšok. K zaradeniu do kurzu je potrebné mať už lekárom potvrdené toto tlačivo. Hotové tlačivo si môžete zobrať z nástenky, ktorá je vpravo od dverí našej učebne na 4.poschodí v Dome Odborov Strojár na Vajanského námestí v Martine. Otváracie hodiny tejto budovy sú denne od 06:00 do 22:00. Vždy je tam pripravených niekoľko kusov pre Vás, prípadne nám zavolajte na 0905 664 476 a doručíme Vám ho, prípadne do iného okresu zašleme poštou. Tlačivo si môžete od nás osobne prevziať v našej učebni každý pondelok, stredu a štvrtok od 16:30 do 18:00 hod. Vzor vyplnenia titulnej strany vidíte na obrázku nižšie.

Druhým tlačivom je “Prihláška do kurzu”, ktorú si buď vytlačte z našej sekcie “stiahnite si” na biely papier formátu A4 a vypíšte alebo úplne stačí, ak Vám ho dáme na vypísanie my, až keď nám prinesiete lekárom opečiatkovanú vyššie uvedenú “Žiadosť o udelenie V.O.”

Vzor-vyplnenia-prihlasky-do-kurzu.JPG Vzor-vyplnenia-ziadosti-o-udelenie-vodicskeho-opravnenia-strana-1.JPG Vzor-vyplnenia-ziadosti-o-udelenie-vodicskeho-opravnenia-strana-2.JPG